PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104200}

Wilbur chce się zabić

Wilbur Wants to Kill Himself
7,1 5 466
ocen
7,1 10 1 5466
7,0 5
ocen krytyków
Wilbur chce się zabić
powrót do forum filmu Wilbur chce się zabić

Help - szukam filmu

ocenił(a) film na 6

Film był tematycznie podobny do Wilbura. Parę lat temu leciał na 4. Dramat komediowy, humor czarny. Pewien pan chciał popełnić samobójstwo, poznał panią, która też chciała się zabić i postanowili, że zrobią to razem skacząc w wody Niagary. I większość filmu schodzi na ich podróży do wodospadu, kiedy to się zakochują w sobie itp.

Ktoś coś kojarzy?

ocenił(a) film na 6
goral27

ja kojarzę ten film, choć nie oglądałam całego. Pamiętam jedynie początek - kiedy ten facet chciał się zabić poprzez wsadzenie głowy do piecyka ale ktoś mu przeszkodził - może to właśnie ta kobieta? Chętnie obejrzałabym go w całosci bo zapowiadał sie ciekawie. Kojarzy mi się że jego tytuł był dość specyficzny...

ocenił(a) film na 6
malwina_s

Tak myślę, że to może być to. Prawie rok czekałem na odzew, nie możesz mnie zawieść, przypomnij sobie :)

goral27

Ten opis kojarzy mi się z filmem Dead By Monday (Nie dożyjesz poniedziałku) z 2001 roku. Znalazłam nawet trailer: http://www.youtube.com/watch?v=qMlK5Ys4TX0
To to?

ocenił(a) film na 6
deathstriker6666

Tak, to ten film! Kocham Cię, wielkie dzięki za pomoc! Już powątpiewałam czy ktoś będzie znał jego tytuł. Po trailerze od razu przypomniała mi się scena w wannie. Teraz pozostaje tylko liczyć na to, że znajdę go gdzieś w przestworzach Internetu ;)

malwina_s

Też sobie długo nie mogłam przypomnieć. Cały wieczór wczoraj ślęczałam na imdb i nic. W końcu okazało się, że kluczem jest Niagara - do wczoraj myślałam że to film amerykański - nie wzięłam pod uwagę Kanady:) Życzę powodzenia w przeszukiwaniu neta:)

ocenił(a) film na 6
deathstriker6666

W takim razie dzięki za czas poświęcony na śledztwo ;) Ja byłam przekonana że to film europejski. A czy Ty go widziałaś?

malwina_s

Tak jak w poście góral27 - kiedyś leciał chyba na czwórce. Niezły film, ale specyficzny - coś jakby komedia obyczajowo romantyczna, ale przepełniona czarnym humorem. Patrzyłam w necie - ale nie znalazłam śladu po tym filmie. Może jeszcze kiedyś będzie w TV :)

deathstriker6666

Witam, właśnie się zarejestrowałam i to jest mój pierwszy wpis. Film "Wilbur chce się zabić" będzie nadawany w TV 14 sierpnia 2011 r. na kanale TVP1 godz. 0,10 (no to właściwie już 15 sierpnia. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
anowi1960

Witaj :)

ocenił(a) film na 6
deathstriker6666

To to, to to!! To jest ten film! Wielkie, wielkie dzięki dla Ciebie, niezawodna deathstriker6666! :)

Pozdrawiam :)

goral27

Hm, dopiero dziś przeczytałam Twoją wypowiedź (widocznie system powiadomień zawiódł) - może to zbyt późno, ale nie chcę pozostawiać bez odzewu tak miłych podziękowań. Również pozdrawiam i cieszę się, że mogłam wtedy pomóc:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones