PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050192}

Reniferek

Baby Reindeer
7,3 31 629
ocen
7,3 10 1 31629
7,7 18
ocen krytyków
Reniferek
powrót do forum serialu Reniferek

Uwaga.

ocenił(a) serial na 3

Dla mnie początek spoko, reszta to dramatycznie obrzydliwy serial. Wszystko co mogło być upchnięte w filmie dla LGBT jest upchnięte. Dosłownie wszystko w ordynarnej wersji. Piszą w komentarzach że wstrząsający, tak jest wstrząsający granicą zboczenia która ten serial przekracza.

ocenił(a) serial na 8
Czeczenski

Ktoś, tu powinien pójść do specjalisty

ocenił(a) serial na 3
musimisie

No zgadzam się, jak komuś się podoba ten serial to już chyba za późno.

Czeczenski

dokładnie, mokry sen lewaka.

Czeczenski

ten film jest na faktach... główny bohater gra w tym filmie samego siebie...

ocenił(a) serial na 3
grampa

Film miał być o czymś innym, a nie jakaś homopropaganda. Miał być o stalkingu. A nie o dewiacjach, z przelotnym motywem stalkingu.

Czeczenski

No dobrze, ale poczytaj sobie o tym facecie, który gra główną rolę: Richard Gadd, który jednocześnie ten serial stworzył...
To jest historia jego życia, nikt niczego w tym filmie nie upchnął, to się wydarzyło naprawdę.
Dla mnie niepojęte jest, że tacy ludzie jak Richard Gadd w ogóle istnieją, którzy nie potrafią stawiać granic, którzy z własnych wyborów dążą do psychicznej samozagłady... Główny bohater jest o wiele bardziej zaburzony niż ta Marta. On się nadaje na terapię, która prawdopodobnie trwałaby do końca jego życia...

grampa

Szczerze podziwi twoją wiarę, że "to jest historia jego życia, nikt niczego w tym filmie nie upchnął, to się wydarzyło naprawdę". Skąd o tym wiesz? Bo ów Ryszard tak opowiadał w wywiadach? Ludzie, trochę szacunku dla samych siebie! Nie mamy zielonego pojęcia, co było prawdą, co niemal prawdą, a co całkowitą konfabulacją. Nawet w filmach dokumentalnych nie wie się tego na, powiedzmy 80%, a w fabule procent ten spada jeszcze bardziej. Ale zgoda - filmowy bohater ma tyle problemów emocjonalnych co Bill Gates dolarów. I w moim przekonaniu o tym jest film, nie o stalkingu.

Czeczenski

Ten film miał być dokładnie o tym o czym był. Nieźle musisz mieć zryty dekiel, jeśli uważasz ten serial za homopropagande

ocenił(a) serial na 3
Guzik33

Napisałem to wyżej, nieźle trzeba mieć zrytą dupę, żeby mówić że ten film jest fajny. Wolę mieć taki "zryty dekiel" jak mam niż być zbolem. Był homopropaganda, były w nim umieszczone wszystkie możliwe dewiacje.

Guzik33

Czyli filmem o facecie, którego problemy osobowościowe narażają na kolejne klęski w kontaktach z innymi ludźmi? Jego zaburzona osobowość kieruje go w stronę faceta przebranego za kobietę + sztuczne piersi; wcześniej naraża jego odbyt na niechciane spotkanie z palcem rudego faceta z brodą + "odkrywałem jego cuchnącą zastygłą ślinę przy moich genitaliach". A! Zapomniałbym o gwałcie analnym po narkotykach i emanacji tego wydarzenia czyli toaletowych przygodach naszego "bohatera". Reszty jego przygód nie byłem ciekaw. Kończąc, jeśli życie ze "zrytym deklem" uchroni kogokolwiek przed takimi perypetiami to wołam: Zryty dekiel prawem nie towarem!!!

ocenił(a) serial na 3
Czeczenski

Dokładnie tak!! To było tak obrzydliwe,że chce o tym zapomnieć

ocenił(a) serial na 1
Czeczenski

podpisuję się wszystkimi czterema kończynami - OBRZYDLIWY! wyłączyłam w połowie czwartego odcinka i nikt mnie nie przekona, że powinnam to wynaturzenie obejrzeć do końca

ocenił(a) serial na 8
Czeczenski

Od kiedy pokazanie homoseksualnego gwałtu jest homopropagandą? Raczej wręcz przeciwnie.

ocenił(a) serial na 3
maras86_2

Nie mówię o jednej scenie. Z resztą przeobrzydliwej, z palcem w dupie. Cały film, czytaj że zrozumieniem jest obrzydliwy, I jest taka homopropaganda jakiej dawno nie widziałem.

ocenił(a) serial na 8
Czeczenski

Gejostwo głównego bohatera jest przedstawione jako traumatyczny skutek gwałtu. Coraz więcej jest produkcji, które wciskają homo-swiatopogląd. W przypadku tej produkcji nie uważam żeby tak do końca było.

maras86_2

Chyba zapomniałeś o tym jak po gwałcie nagle zaczęli go faceci i pokazywali sceny, gdzie się mizia faceci. Niby gwałt taka trauma, a tu proszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones